o Sklepie

Sklep ze sprzętem pszczelarskim powstał w roku 2003, z myślą o lokalnych pszczelarzach, których wiek nie pozwalał na wyjazdowe zakupy do odległych punktów zaopatrzenia w potrzebny sprzęt do prowadzenia pasieki. A w naszej okolicy takich pszczelarzy jest bardzo wielu. Oferta początkowa sklepu była skromna, ale można było zakupić to, co najbardziej potrzebne do pracy z pszczołami. Wraz ze wzrostem zainteresowania i zadowolenia naszych klientów, rósł także oferowany przez nas asortyment. Dziś można dokonać zakupu wszelkiego sprzętu pszczelarskiego, począwszy od różnych typów uli drewnianych i styropianowych, ramek, podkarmiaczek i innych elementów ulowych i metalowych do prawidłowego prowadzenia pasieki. Zaopatrujemy się u czołowych i rzetelnych producentów. W ofercie sklepowej posiadamy również produkty pszczele pochodzące z własnej pasieki, takie jak: miód, pyłek kwiatowy, kit pszczeli (propolis), świece z wosku pszczelego. Ten, kto docenia produkty naturalne dla zdrowia i urody, może zaopatrzyć się w suplementy diety i kosmetyki produkowane na bazie produktów pszczelich. Kosmetyki naturalne pochodzą od POLSKICH PRODUCENTÓW i mają uznanie wśród klientów. W ofercie sklepu między innymi:
 • Ule drewniane i styropianowe, oraz ich elementy.
 • Miodarki, sita metalowe i nylonowe do cedzenia miodu
 • Wiadra, odstojniki i zawory do odstojników
 • Węza pszczela
 • Drut do ramek
 • Dłuta i odsklepiacze widelcowe
 • Wanienki do odsklepiania
 • Podkurzacze i paliwko do podkurzania
 • Kraty odgrodowe wszystkie typy
 • Izolatory różne typy
 • Opalitki i inne przyrządy do znakowania i hodowli matek pszczelich
 • Pokarmy dla pszczół płynne i ciasta
 • Etykiety i banderole na słoiki
 • Słoiki i nakrętki
 • Środki chemiczne do odkażania i dezynfekcji uli
 • Kapelusze, rękawice i odzież ochronną
 • Książki o tematyce pszczelej
 • Kosmetyki naturalne dla zdrowia i urody…

Godziny otwarcia sklepu

Od dnia 01.01.2023 sklep stacjonarny czynny po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
 

Prowadzimy internetową sprzedaż detaliczną leków OTC dla zwierząt.

13 komentarzy pod
 1. Marian K. pisze:

  Miła obsługa i zawsze można liczyć na cenne wskazówki odnośnie sprzętu oraz w prowadzeniu pasieki. Serdecznie polecam ten sklep i pozdrawiam.

 2. Bogusław Lewek pisze:

  Fajnie jak coś robi się dla własnego hobby, widzę że właśnie tak u Pana jest i tak trzymać serdecznie pozdrawiam Bogusław Lewek.

 3. Pozdrowienia dla prowadzących stronkę. Bardzo fajna strona.
  Godna polecenia. Pozdrawiam!

 4. Michał pisze:

  Fachowa i miła obsługa, sklep naprawdę godny polecenia!

 5. Piotr pisze:

  Polecam zakupy w tym sklepie pszczelarskim . Bardzo wyrozumiała (dla początkującego ) oraz pomocna obsługa, nie można pominąć przystępnych cen . Te oraz wiele wiele innych komplementów skłaniają mnie do robienia zakupów w tym sklepie oraz do polecania tego sklepu innym .

 6. Andrzej pisze:

  Jest tam wszystko do prowadzenia pasieki.Pozdrawiam pszczelarz z Kostuchny.

 7. Marek Hankus pisze:

  W miodzie oraz innych produktach od tego pana, czuć serce… wszystko jest naturalne i to jest najważniejsze! Bardzo dziękuję za miły kontakt oraz możliwość kupienia czegoś, co faktycznie jest ŚWIETNE!!!

 8. Leszek pisze:

  Gdy po raz pierwszy przeczytałem komentarze to pomyślałem sobie, że te negatywne są szybko usuwane. Nic bardziej mylnego. Negatywnych po prostu nie ma. Jestem bardzo początkującym pszczelarzem i pojechałem tam na moje pierwsze zakupy. Pominę już to, co powtarza się we wcześniejszych komentarzach, dodam tylko, że właściciel nie naciąga „żółtodziobów” na niepotrzebne zakupy, chętnie doradzi co kupić, a czasem wręcz odradzi, jeśli zakup jest niepotrzebny (na początek).
  Serdecznie dziękuję za miłą obsługę, fachowe rady, cierpliwość i mądre odpowiedzi na głupie pytania 🙂

 9. Mariola pisze:

  Nie mogę dodzwonić się do sklepu – mam dość daleko, aby jechać i wolałabym wiedzieć, czy pożądane artykuły są w sklepie…. Na internecie jest podany telefon, a nikt nie odbiera !

 10. admin pisze:

  Szanowna Pani Mariolu.
  Chcieliśmy poinformować, iż nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać dzwoniący telefon. W ciągu dnia mamy ich bardzo dużo. Gdy zdarzy się, że ktoś do nas dzwoni i w tym samym czasie obsługujemy klientów to bardzo niegrzecznie jest odbierać telefony. Proponuje chwilę odczekać i spróbować ponownie lub też można do nas napisać e-mail z zapytaniem. Gwarantuje, że w tym samym dniu odesłalibyśmy do Pani odpowiedź.
  Pozdrawiamy.

 11. Jan pisze:

  Polecam będziesz mile obsłuzony i fachowo doradzony!

 12. MW pisze:

  Świetna obsługa. Dziękuję za cenne wskazówki odnośnie sprzętu. Polecam ten sklep.

 13. F.H.U. Jarnot pisze:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*